احداث مسیر های دسترسی معابر فرعی به اصلی راهکاری برای کاهش ترافیک در فردیس است
احداث مسیر های دسترسی معابر فرعی به اصلی راهکاری برای کاهش ترافیک در فردیس است
شهردار فردیس گفت: راهکار کاهش ترافیک در فردیس ،احداث مسیرهای دسترسی معابر فرعی به اصلی در سطح شهر می باشد.

به گزارش البرز فردا، منوچهر غفاری در حاشیه بازدید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فردیس از معابر این شهر، با اشاره به جمعیت نیم میلیون نفری شهر فردیس، اظهار کرد: ترافیک یکی از مهمترین معضلات این شهر به شمار می رود و توسعه معابر و احداث معابر جدید راهکاری در کاهش این معضل است.

وی در ادامه با اشاره به وجود مسیر های دسترسی از محله های مختلف به سمت خیابان های اصلی در فردیس، اضافه کرد: با احداث این مسیر ها می توان بخشی از بار ترافیک موجود در معابر اصلی را وارد مسیرهای جدید کرد.

شهردار فردیس در بخش دیگری از بهسازی فاز دوم زیرپل سرحدآباد خبر داد و عنوان کرد: در نظر داریم بخشی از فضای زیر پل را به پارکینگ تبدیل کنیم.

وی همچنین اشاره به اینکه ممکن است پل سرحدآباد نیازمند بهسازی لرزه ای باشد، خاطرنشان کرد: مشاوران عمرانی شهرداری فردیس در این رابطه در حال مطالعه هستند و پس از تکمیل مطالعات در صورت نیاز اقدامات لازم انجام می شود.

غفاری با بیان اینکه پل سرحد آباد از ابتدای تاسیس تا کنون نگهداری بهسازی نشده است، گفت: طی سالیان گذشته درز های انقطاع این پل باز شده و خساراتی به بار آمده است که شهرداری در نظر دارد نسبت به بهسازی درز های انقطاع اقدام کند.