۴ آبادی بدون دهیاری در شهرستان فردیس وجود دارد/ لزوم احداث معابر جدید
۴ آبادی بدون دهیاری در شهرستان فردیس وجود دارد/ لزوم احداث معابر جدید
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فردیس از وجود 4 آبادی بدون دهیاری در شهرستان فردیس خبر داد و گفت: لازم است راه اندازی دهیاری به منظور ارائه خدمات به ساکنان اقدام شود.

به گزارش البرز فردا، مریم قهرمانی صارم در حاشیه بازدید از معابر و محور های مواصلاتی شهر فردیس، از وجود ۴ آبادی در شهرستان فردیس خبر داد و اظهار کرد: این مناطق کد آبادی دارند اما فاقد دهیاری مستقل هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه در راستای استقلال دهیاری این آبادی ها از هیچ تلاشی فروگذار نیستیم، عنوان کرد: مناطق سپید دشت و مهندسی زراعی از جمله این آبادی ها هستند که باید دهیاری آنها تشکیل شود.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان فردیس با اشاره به اینکه در نظر داریم حدود ۲۰ میلیارد تومان برای بهبود وضعیت شهرستان فردیس اختصاص دهیم، عنوان کرد: همکاری و همراهی با شهرداری ها در این رابطه از اهمیت بالایی برخوردار است.

قهرمانی صارم در بخش دیگری به معابری در فردیس که امکان توسعه دارند، اشاره کرد و افزود: با توسعه و آماده سازی این معابر می توان در کاهش ترافیک موجود در شهر تاثیرگذار بود.
وی با اشاره به ضرورت بهبود و توسعه معابر فرعی فردیس، اضافه کرد: وجود باغها و تالارهای پذیرایی متعدد در برخی مناطق موجب افزایش مراجعه شهروندان به آنها شده است که این مهم بر لزوم رسیدگی به معابر فرعی نیز تاکید دارد.