استاندار البرز : مدیران پاسخگوی افکار عمومی باشند
استاندار البرز : مدیران پاسخگوی افکار عمومی باشند
استاندار البرز با تاکید بر گزارش اقدامات سه ماهه نخست سال با محوریت شعار رونق تولید گفت : مدیران استانداری و دستگاه های اجرایی باید پاسخگوی افکار عمومی باشند.

عزیزاله شهبازی در نشست شورای معاونان که با حضور فرمانداران و مشاوران استاندار برگزار شد، افزود: حضور تمام وقت و مؤثر مدیران و معاونان در حوزه مسئولیت خود، دراین زمینه ضروری است چراکه این امر برای تسریع در ارائه خدمات به موقع به مردم، حل مشکلات و دغدغه‌های نقاط مختلف استان البرز، بسیار حائز اهمیت است.

وی گفت: استقرار مدیران و فرمانداران در حوزه مسئولیت و خدمتشان همراه با خانواده می‌تواند امر خدمات رسانی به مردم را به لحاظ کمی و کیفی ارتقا دهد.

وی افزود: پاسخگویی به افکار عمومی و پیگیری جدی روند تحقق طرح‌ها، برنامه‌ها و پروژه‌ها، وظیفه اصلی مدیران استانداری است.

استاندار البرز از معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی خواست که برای جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اسفند ماه امسال و ایجاد بستر امن برای فعالیت تمام کاندیداها در چارچوب قوانین در راستای سیاست‌های اصل بی طرفی دولت اهتمام ویژه ای داشته باشد.

شهبازی گفت: برنامه ریزی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی با محوریت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و فرمانداران شهرستان‌های البرز از اهم امور است.

وی از معاونان هماهنگی امور عمرانی و سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خواست که با حضور میدانی در نقاط مختلف استان، عملکردها و روند امور جاری شهرستان‌ها را رصد کنند.

استاندار البرز افزود: سفرهای شهرستانی نیز به صورت مستمر و طبق برنامه ادامه خواهد داشت چراکه حضور در میان مردم، دیدار چهره به چهره با اقشار مختلف و بررسی میدانی اقدامات و برنامه‌های استان به طور قطع مؤثرتر واقع می‌شود.

  • منبع خبر : ایرنا