انتخاب و انتصاب جوانان شایسته و متعهد گامی در جهت تبیین بیانیه دوم انقلاب است
انتخاب و انتصاب جوانان شایسته و متعهد گامی در جهت تبیین بیانیه دوم انقلاب است
کورانی، برون رفت از مشکلات کشور را بهره مندی از نیروهای جوان خواند و گفت: انتخاب و انتصاب جوانان شایسته و متعهد گامی در جهت تبیین بیانیه دوم انقلاب است.

به گزارش البرز فردا به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از البرز، « زهرا کورانی» در جمع تعدادی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کرج با تأکید بر اهمیت جوانگرایی در انتصاب ها و انتخاب ها، گفت: اداره امور کشور نیازمند بهره مندی از حضور جوانان شایسته و متعهد است.

این کارشناس امور سیاسی، افزود: یکی از راهبردهای اساسی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که از طرف رهبر معظم انقلاب مطرح شده است، بهره مندی از نیروهای نخبه و جوان است.

کورانی با اشاره به لزوم جوانگرایی در جامعه پیشرفته، مطرح کرد: اعتماد به جوانان برای سپردن جایگاه های مسئولیتی و راهبردی یکی از ملاک های موثر در زمینه پویایی و رشد جامعه است.

این کارشناس امور مجلس، توضیح داد: انتخابات مجلس یازدهم به واقع بنا ریزی برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب است که این مهم می تواند نقطه عطفی برای کابینه دولت آتی باشد.

وی با در نظر گرفتن این مطلب که اعتماد مردم به نمایندگان مجلس به واسطه کارآمدی و تعهدهای رفتاری نمایندگان است، بیان کرد: ناکارآمدی برخی مسئولان می تواند زمینه عدم اطمینان و اعتماد مردم را نسبت به خدمتگزاران خود ایجاد کند.

این کارشناس امور سیاسی، بیان کرد: انتخاب نمایندگانی با محوریت مردمی، متعهد، مومن و صادق می تواند مجلس تصمیم گیری آگاهانه و مدبرانه را در زمینه پیشرفت ایجاد کند.