استکبار جهانی بدنبال خاموشی روز قدس در اذهان دولت ها و مردم است
استکبار جهانی بدنبال خاموشی روز قدس در اذهان دولت ها و مردم است
محمد جواد کولیوند در راهپیمایی روز جهانی قدس بیان کرد: ایادی کفر و استکبار جهانی با معامله هایی که به نام معامله های غرب نام گذاشتند؛ بدنبال این هستند که این فضا و این روز را در اذهان مردم و دولتها خاموش کنند.

نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس به خبرنگار البرز فردا، گفت: روز قدس به عنوان یادگاری از امام راحل (ره) است که آخرین جمعه ماه مبارک رمضان تمام ملت ها برای آزادی مردم مظلوم فلسطین در این روز حضور پر خروش دارند.

وی با اشاره به اینکه امام راحل (ره) می‌فرمودند: فلسطین پاره تن اسلام است؛ عنوان کرد: روز قدس تنها متعلق به مسلمانان نیست؛ بلکه متعلق به تمام  مردم آزاده جهان است و باید از این مردم مظلوم دفاع کنیم.

کولیوند افزود: ایادی کفر و استکبار جهانی با معامله هایی که به نام معامله های غرب نام گذاشتند؛ بدنبال این هستند که این فضا و این روز را در اذهان مردم و دولتها خاموش کنند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم مسلمان و آزاده جهان برای این انسان های مظلوم که سالیان سال دربند رژیم اشغالگر صهیونیستی هستند؛ به میدان می آیند تا شاهد آزادی قدس باشیم.

وی در پایان با اشاره به حضور گسترده مردم البرز بخصوص شهرستان کرج اذعان کرد: مردم از ساعات اولیه با تعهد در اینجا حضور دارند و این نشانگر این موضوع است که به فرامین رهبر انقلاب که می فرمایند: روز قدس بسیار حساس است گوش فرا دادند و امیدواریم مورد رضای ایزد منان باشد.