بزرگترین پیاده راه استان البرز در فردیس احداث شده است/ تعامل بیشتر با سازمان نظام مهندسی در دستور کار مدیریت شهری
بزرگترین پیاده راه استان البرز در فردیس احداث شده است/ تعامل بیشتر با سازمان نظام مهندسی در دستور کار مدیریت شهری
مهندس غفاری اظهار داشت: بزرگترین پیاده راه استان البرز در فردیس احداث شده است .

.

 

به گزارش البرز فردا، منوچهر غفاری در نشستی با اعضای سازمان نظام مهندسی استان البرز که در دفتر وی برگزار شد، با بیان اینکه سعی داریم که از استعداد ها و پتاسیل های سازمان نظام مهندسی استان البرز در جهت اقدامات پژوهشی و مطالعاتی استفاده کنیم، اظهار کرد: این اقدام در حوزه های ترافیک و سیما و منظر شهری به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است.

وی در ادامه با بیان اینکه جلسات بعدی مدیریت شهری فردیس با سازمان نظام مهندسی استان البرز تخصصی تر خواهد و بود، اضافه کرد: با تداوم این جلسات شاهد انعقاد تفاهم نامه هایی در حوزه های مختلف کاری میان مدیریت شهری فردیس با سازمان نظام مهندسی استان البرز خواهیم بود.

شهردار فردیس با اشاره به اینکه مدیریت شهری فردیس در راستای ارتقای سطح خدمات رسانی به شهروندان از هیچ تلاشی فروگذار نیست، تاکید کرد: یکی از مهمترین اقداماتی که مجموعه مدیریت شهری فردیس برای افزایش خدمات رسانی به شهروندان انجام داده است، دریافت نظرات و انتقادات مردمی است.

وی در بخش دیگری توجه به سلامت و تندرستی مردم را یکی از اهداف مدیریت شهری فردیس اعلام کرد و افزود: بزرگترین پیاده راه استان البرز در شهر فردیس احداث شده است. همچنین سه محور پیاده راه و پیست دوچرخه در این شهر در دست احداث است که در سال جاری به بهره برداری می رسد.

به گفته غفاری مدیریت شهری فردیس در نظر دارد نسبت به احداث یک پیست دوچرخه از ابتدا تا انتهای جاده ملارد اقدام کند.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری فردیس به لحاظ مطالعاتی و پژوهشی نیازمند استفاده از متخصصین سازمان نظام مهندسی است، عنوان کرد: با توجه به شناخت کارشناسان نظام مهندسی از شهر فردیس، این تعامل می تواند در راستای برنامه ریزی و توسعه آتی شهر نقش به سزایی داشته باشد.

 

 

  • منبع خبر : پایگاه مدیریت شهری شهرداری فردیس