ناوگان حمل و نقل عمومی البرز فرسوده است
ناوگان حمل و نقل عمومی البرز فرسوده است
رئیس شورای استان البرز با بیان اینکه باید بررسی شود پروژه‌ای مانند همت و بزرگراه شمالی کرج مشکلات زیست‌محیطی دارد یا خیرگفت:؟در حال حاضر ناوگان حمل و نقل عمومی در استان البرز فرسوده است.

به گزارش خبرگزاری البرز فردا، نادر ایزدبین در جلسه روز زمین پاک در باشگاه میلاد شهرداری کرج برگزار شد، اظهار داشت: جمعیت شهرنشینی در ایران بیش از ۷۰ درصد است

وی با اشاره به اینکه امسال با وجود سیلی که در کشور آماده است به علت عدم مدیریت و زیرساختهای نامناسب کشور دچار مشکلات بسیار زیادی شده است، افزود: ما باید روزهای هوای پاک را جدی بگیریم.

رئیس شورای استان البرز با اشاره به مرکز دفن زباله حلقه دره  در کرج، بیان کرد: متأسفانه نتوانستیم جایگزین مناسبی برای پسماندها و دفن زباله‌ها در کلان‌شهر کرج پیدا کنیم.

ایزدبین با اشاره به تشکیل کارگروه محیط‌زیست در استان که حاصل تفاهم‌نامه‌های شورای عالی استان‌ها و سازمان محیط‌زیست است، گفت: حدود دو سال از عمر شوراهای پنجم شهر باقیمانده باید تلاش شود تا در پایان این دوره کارنامه قابل قبولی به مردم ارائه شود.

وی با بیان اینکه توسعه حمل و نقل عمومی باید مورد توجه قرارگیرد، گفت: باید بررسی شود پروژه‌ای مانند همت و بزرگراه شمالی کرج آیا مشکلات زیست‌محیطی دارد یا خیر؟در حال حاضر ناوگان حمل و نقل عمومی در استان البرز فرسوده است.

رئیس شورای اسلامی استان البرز به مشکلات زیست‌محیطی ناشی از ساخت پروژه بزرگراه شمالی اشاره کرد و گفت: این پروژه مشکلات زیست‌محیطی عدیده‌ای ایجاد می‌کند و این در حالی است که کسی این دغدغه را نمی‌بینید.