رشد ۴۸ درصدی اقامت در استان البرز نسبت به سال گذشته
رشد ۴۸ درصدی اقامت در استان البرز نسبت به سال گذشته
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز از رشد 524 درصدی بازدید از اماکن تاریخی استان خبر داد و گفت: استان البرز در حوزه اقامت امسال نسبت به سال گذشته 48 درصد رشد داشته است.

به گزارش خبرگزاری البرز فردا ، حجت الاسلام والمسلمین فخرالدین صابری، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر استان البرز اظهار کرد: بیش از یک هزار و ۱۴۵ مورد بازدید نظارتی در ایام نوروز صورت گرفت و در این میان، هفت واحد پذیرایی متخلف پلمپ و اخطار کتبی به ۶۴ واحد داده شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز مطرح کرد: در ایام نوروز ۹۸ به صورت میانگین هر شب سه هزار نفر از برنامه های متنوع در کاخ مروارید کرج بازدید به عمل آورده اند.

وی عنوان کرد: در نوروز ۹۸ در حوزه بازدید های عمومی از جاذبه های تاریخی و فرهنگی استان با ۶۷۱ هزار و هفت نفر بازدیدکننده با ۵۲۴ درصد رشد نسبت به سال گذشته مواجه شدیم.

حجت الاسلام صابری اذعان کرد: در حوزه اقامت در استان البرز، شهرستان نظرآباد با ۷۳۱ درصد بیشترین رشد و اشتهارد و طالقان به ترتیب با ۹۷ و ۴۰ درصد کمترین رشد را داشته اند و در مجموع در این حوزه ۴۸ درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته ایم.