عضو مجمع فدراسیون کشتی معتقد است برخی گزینه‎های مطرح شده برای جانشینی رسول خادم، اصلا در قد و قواره ریاست این رشته نیستند.

به گزارش البرز فردا ،محمد حسین محبی با بیان اینکه به هیچ عنوان نمی توان در خصوص رئیس بعدی فدراسیون کشتی گمانه زنی کرد، گفت: طی روزهای اخیر در خصوص برخی از چهره های کشتی گمانه زنی شده که ممکن است گزینه اصلی ریاست فدراسیون و جانشینی رسول خادم باشند، اما تا زمان ثبت نام رسمی کاندیداهای ریاست برای انتخابات مجمع نمی توان هیچ فردی را به عنوان گزینه اصلی پیشنهاد یا معرفی کرد.

وی افزود: آنچه مسلم است رئیس بعدی باید حتما مورد قبول اعضای مجمع و اهالی کشتی باشد چراکه کار بزرگی را باید انجام دهد و مسئولیت سنگینی بر دوش خواهد داشت. ضمن اینکه نام برخی از گزینه هایی که طی روزهای اخیر به عنوان رئیس احتمالی فدراسیون کشتی مطرح می شود به هیچ عنوان در حد و اندازه این مسئولیت سنگین نیست. من تعجب می کنم در این بین نام برخی افراد را می شنوم که اصلا در قد و قواره ریاست فدراسیون کشتی نیستند!

رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه اظهار داشت: سوای بحث داغ رئیس بعدی و گزینه های مطرح شده باید به این نکته مهم نیز توجه کرد که رئیس بعدی باید از نواقص و کاستی های قبلی درس بگیرد. او باید کمی انعطاف پذیرتر عمل کند و انتقادپذیر باشد. ضمن اینکه به تمامی افرادی که در حیطه فنی حضور دارند، اختیارات کامل دهد و به هنگام ناکامی از آنها توضیح بخواهد. در واقع با یک تقسیم کار بتواند به جای انجام انفرادی تمامی کارها، امور مهم و سرنوشت ساز کشتی را بین یک مجموعه مجرب و میدان دیده تقسیم کند.

محبی در پایان خاطر نشان کرد: فعلا که امور جاری فدراسیون کشتی توسط حمید بنی تمیم به عنوان نایب رئیس و سرپرست جدید مدیریت می شود، اما امیدوارم هر چه زودتر زمان برگزاری مجمع عمومی مشخص شود تا رئیس جدید بتواند سکان هدایت فدراسیون را در دست گیرد. کشتی ایران با توجه به فراز و فرودهای اخیر، فرصت زیادی تا المپیک ۲۰۲۰ توکیو ندارد و باید هر چه زودتر وضعیت رئیس جدید فدراسیون مشخص شود.