سه شنبه : ۲ بهمن ۱۳۹۷

خانه» اجتماعی» اخبار » اولین جلسه فرهنگی و مبارزه با مواد مخدر در اداره ارشاد ساوجبلاغ برگزار گردید
تاریخ انتشار دوشنبه ۱۴ آبان ۹۷ - ۱۶:۳۸

اولین جلسه فرهنگی و مبارزه با مواد مخدر در اداره ارشاد ساوجبلاغ برگزار گردید

 

جلسه کمیته فرهنگی، با نمایندگان نشریات و پایگاههای خبری در خصوص نشر فعالیتهای مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوجبلاغ برگزار گردید.

به گزارش روزنامه البرز فردا به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه کمیته فرهنگی هماهنگی،بابایی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: با عنایت به مصوبات شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ، اولین جلسه هماهنگی با نمایندگان نشریات و پایگاههای خبری شهرستان با حضور نماینده ویژه اداره آموزش و پرورش برگزار گردید.

 

در این جلسه که مباحث مهمی در خصوص آسیب های اجتماعی پدیده شوم مواد مخدر مطرح شد مصوبات مهمی نیز به تصویب رسید که از جمله آن می توان به حضور اصحاب جراید و پایگاههای خبری در برنامه های مبارزه با مواد مخدر شهرستان و تهیه گزارش و اخبار حضوری توسط ایشان ، برگزاری نمایشگاه عکس از آثار خبرنگاران و اطلاع رسانی برای عموم از فعالیت های این قشر پرکار و تلاشگر اشاره نمود.

بابایی در ادامه افزود:همچنین نمایندگان نشریات و پایگاههای خبری از آمادگی خود در راه اطلاع رسانی و شفاف سازی مسائل مربوط به مبارزه با مواد مخدر صحبت نمودند.

 

در پایان تمامی نمایندگان رسانه های مکتوب و خبرگزاریها جهت همکاری،نشر و اطلاع رسانی در خصوص مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوجبلاغ اعلام آمادگی نمودند.

نظر خود را بگذارید