سه شنبه : ۲ بهمن ۱۳۹۷

خانه» اخبار» ورزشی » پوریا در مجمع هیئت بدمینتون البرز؛ شاهد رویکرد خوب در بدمینتون استان البرز هستیم
تاریخ انتشار دوشنبه ۱۴ آبان ۹۷ - ۱۴:۵۷

پوریا در مجمع هیئت بدمینتون البرز؛ شاهد رویکرد خوب در بدمینتون استان البرز هستیم

رئیس فدراسیون بدمینتون رویکرد هیئت بدمینتون استان البرز را خوب و رو به جلو ارزیابی کرد.

 

به گزارش البرز فردا، محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون با حضور در مجمع سالیانه هیئت بدمینتون استان البرز با اعلام خبر ارتقاء رتبه هیئت از ۱۷ به ۱۵ کشور گفت: خوشبختانه با حمایت اداره کل ورزش و جوانان و تلاش مسئولان بدمینتون استان شاهد رویکرد خوب و رو به جلویی در بدمینتون البرز هستیم که قطعا در آینده رشد و توسعه بیشتری نیز پیدا خواهد کرد.

 

وی افزود: در بهمن ماه مسابقات بین المللی جام فجر که از اهمیت بالایی برخوردار بوده و داری رنک در فدراسیون جهانی نیز می باشد، به میزبانی استان البرز بگزار خواهد شد.

 

پوریا تاکید کرد: یقین داریم که استان البرز میزبانی توانمند و شایسته برای این مسابقات خواهد بود.

 

وی به لزوم توجه به دوره های آموزشی اشاره کرد و گفت: کلاس های آموزشی بدمینتون را به شهرستانها واگذار کنید تا شهرستانها نیز در مسیر توسعه این رشته قرار گیرند.

 

رئیس فدراسیون بدمینتون اضافه کرد: طی سال گذشته و سالجاری مسابقت بدمینتون پارکی در استان البرز برگزار شد که قدمی مثبت و اثرگذار در توسعه بخش همگانی این رشته است.

 

وی تصریح کرد: فدراسیون بدمینتون برنامه های استعدادیابی بسیاری را دنبال کرده و از استان ها نیز می خواهد که در این راستا اقدامات عملی و متعددی را انجام دهند.

 

در ادامه این مجمع امیر غفرانی مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز گفت: از تلاش و پشتکار مسئولان هیئت استان تشکر می کنم و امیدوارم با ادامه این روند به زودی استان البرز نیز در تیم ملی بدمینتون صاحب ملی پوش شود.

 

غفرانی بر لزوم توجه به همگانی شدن این رشته تاکید کرد و گفت: همکاری با آموزش و پرورش، برگزاری مسابقات انتخابی در شهرستانها و استعدایابی از نونهالان و نوجوانان در این زمینه بسیار مؤثر خواهد بود.

 

وی ادامه داد: رشته بدمینتون علاقمندان زیادی در البرز دارد که این سرمایه و پشتوانه خوبی برای آن در استان است.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز تصریح کرد: ما سال ۹۷ را به عنوان سال آموزش در نظر گرفتیم که هیئت ها می بایست توجه بیشتری به این مهم داشته باشند.

نظر خود را بگذارید