سه شنبه : ۲ بهمن ۱۳۹۷

خانه» اخبار» ورزشی » ادامه روز های تیره اکسین؛ کاپیتان البرزی ها خداحافظی کرد
تاریخ انتشار دوشنبه ۱۴ آبان ۹۷ - ۱۴:۵۶

ادامه روز های تیره اکسین؛ کاپیتان البرزی ها خداحافظی کرد

 

اکسین البرز در شرایطی مقابل ملوانان با تساوی بدون گل متوقف شد که مرتضی اسدی در پایان این دیدار از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

 

به گزارش البرز فردا، در چارچوب هفته یازدهم لیگ یک دو تیم ملوان و اکسین به مصاف یکدیگر رفتند. اکسین البرز که حال و روز خوشی را ندارد نتوانست در این هفته ملوانی را شکست دهد که آن هم حال خوشی ندارد. این تساوی بدون گل دو تیم در حالی رقم خورد که قبل از شروع فصل نیز این دو تیم در یک دیدار دوستانه به مصاف هم رفتند.

 

اکسین در آن دیدار دوستانه موفق شد با تک گلی که شفیعی به ثمر رساند با نتیجه یک بر صفر از سد ملوان عبور کند اما در این هفته نتوانست برابر ملوان نتیجه قابل قبولی را کسب کند. البته اکسین که هفته ها بود روی نوار گلزنی افتاده افتاده بود نتوانست در این هفته گلزنی کند.

 

بعد از پایان این بازی مرتضی اسدی تصمیم گرفت کفش های خود را آویزان کند. مرتضی اسدی پس از این دیدار از فوتبال خداحافظی کرد.

 

اسدی کاپیتان باسابقه اکسین البرز که سابقه بازی در تیم هایی مثل تراکتورسازی، گسترش فولاد، صبای قم، نفت آبادان و … را در کارنامه دارد در توضیح تصمیم خود گفت: واقعیت این است که امسال قصد بازی کردن نداشتم و می خواستم اول فصل فوتبال را کنار بگذارم اما اول فصل وقتی آقای کمالوند هدایت اکسین البرز را برعهده گرفت و از من خواست به این تیم بروم به لیگ یک رفتم و فوتبالم را ادامه دادم. در ادامه وقتی آقا فراز با اکسین قطع همکاری کرد، ترجیح دادم دیگر در این تیم نمانم؛ من با آقا فراز به اکسین آمده بودم و واقعیت این است که دیگر نمی خواستم ادامه بدهم. به همین خاطر تصمیمم را اجرایی کردم.

 

وی ادامه داد: ما یک بازی بیرون از خانه در انزلی داشتیم و با توجه به شرایط حساس تیم به هیچ کس درباره تصمیمم حرفی نزدم تا تیم در آرامش باشد. بعد از بازی اما تصمیمم را گرفتم و از فوتبال خداحافظی کردم. من می خواستم دینم را به باشگاه ادا کنم که فکر می کنم با رفتن به انزلی این کار را انجام دادم. برای تیم اکسین هم در ادامه راه آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم خودم هم بتوانم در جای دیگری به فوتبال خدمت کنم.

 

کاپیتان سابق تراکتورسازی درباره برنامه اش برای آینده خاطرنشان کرد: بی تردید دوست دارم در فضای مربیگری قرار بگیرم و برنامه هایی نیز برای این کار دارم. دو ماه دیگر کلاس درجه B است که در آن شرکت می کنم و این کلاس ها را ادامه می دهم تا بتوانم روزهای خوبی را در مربیگری داشته باشم.

 

اسدی در پایان افزود: جا دارد از همه مربیانی که برای من در طول سال های فوتبالم زحمت کشیدند، تشکر کنم و به آنها خسته نباشید بگویم. از آقای کمالوند بیش از اندازه ممنونم که در سال های گذشته همواره در هر موقعیتی هوای مرا داشت و مثل یک برادر کنارم بود. امیدوارم با استمرار این رفاقت در آینده نیز روزهای خوشی را سپری کنیم.

 

 

نظر خود را بگذارید