رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: عقب‌نشینی آمریکا و ترامپ از ادعای قطع فروش نفت ایران شکست بزرگی برای آمریکا است.

 

محمدجواد کولیوند در مورد ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی اظهار داشت: در طول این ۴۰ سال هر کاری که آمریکا برای دشمنی با ایران لازم بود انجام داد؛‌ علی‌رغم این همه فشار جمهوری اسلامی روز به روز در حال رشد است.

 

 

 

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر چه مشکلاتی وجود دارد که باید با همراهی و همدلی رفع شود، بیان کرد: کشور روز به روز در مسیر رشد و شکوفایی قرار گرفته و آمریکا هم در شرایط افول قرار دارد و با مشکلات اقتصادی و کسورات بودجه مواجه است.

 

 

 

کولیوند با بیان اینکه آمریکا علی‌رغم انجام هزینه‌های کلان برای رسیدن به اهداف خود در آسیا با شکست مواجه شده است، تصریح کرد: آمریکا علی‌رغم انجام این همه هزینه به اهداف خود نرسیده و این موضوع نشان می‌دهد که در حال حاضر بی‌هدف هستند.

 

 

 

وی با بیان اینکه راهپیمایی ۱۳ آبان از اهمیت بالایی برخوردار است،گفت: مردم همیشه پای نظام و انقلاب خود هستند و با شرکت خود مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی می‌زنند.

 

 

 

نماینده مردم کرج با اشاره به عقب‌نشینی آمریکا و ترامپ از ادعای قطع فروش نفت ایران عنوان کرد: اینکه آمریکا می‌خواست صادرات نفت ایران را صفر کند و بعد از این موضوع دیدند که توان جبران آن را ندارند و از طرفی قیمت فعلی جهانی به وفور بالا می‌رفت و هزینه آنها را بسیار افزایش می‌داد، سبب عقب‌نشینی ترامپ از ادعای خود شد و این موضوع شکست بزرگی برای آمریکا است.