سه شنبه : ۲ بهمن ۱۳۹۷

خانه» اجتماعی» اخبار » بازدید مهندس کردی فرماندار شهرستان اشتهارد با اعضای ستاد تنظیم بازار از اصناف شهرستان
تاریخ انتشار یکشنبه ۱۳ آبان ۹۷ - ۱۸:۰۹

بازدید مهندس کردی فرماندار شهرستان اشتهارد با اعضای ستاد تنظیم بازار از اصناف شهرستان

 

 

فرماندار اشتهارد در راستای تنظیم بازار کالا و خدمات، بررسی نتایج قیمت ها در جهت کنترل بازار به همراه اعضای ستاد تنظیم بازار شهرستان از اصناف سطح شهر بازدید نمود.

به گزارش روزنامه البرز فردا به نقل از روابط عمومی فرمانداری اشتهارد مهندس کردی در حاشیه بازدید گفت:مهمترین عامل افزایش قیمتها عدم ارائه کالا و همچنین تخلفاتی است که توسط بعضی فروشنده ها در شهرستان صورت میگیرد.

کردی با بیان اینکه بازار به عنوان رکن اساسی اقتصاد یک‌ منطقه، نقش موثری در ارتباط با تامین نیازهای مردم داشته عنوان کرد:اصناف و بازاریان باید با رعایت انصاف و صداقت در معاملات خود به مردم خدمت رسانی کنند.

فرماندار اشتهارد نوسانات قیمت در بازار را وجود دلالان و افراد سودجو و عرضه نادرست کالا دانست.

وی در این رابطه از دستگاهای اجرایی ذیربط خواست ضمن تبادل نظر و هم اندیشی با اتحادیه های صنفی، و به کارگیری راهکار های کار آمد، از اهرم های قانونی نیز برای برخورد قاطع با دلالان، گرانفروشان و افراد مخل در سطح بازار استفاده کنند.

کردی بر تشدید بازدید ها تاکید نمود و گفت فروشندگانی که در سطح شهر اقدام به گران فروشی میکنند از طریق تعزیزات و صنعت معدن و تجارت بررسی و در اسرع وقت اقدام قانونی صورت گرفته و نتیجه به فرمانداری ارسال گردد.

 

لازم به ذکر است,این ‌مقام مسئول از بازاریان و کسبه ای که در تامین مایحتاج عمومی تلاش نموده و در فروش انصاف را رعایت کرده و در خریدهای قبلی به حداقل سود اکتفا نموده و با مردم همراهی کرده بودند تقدیر و تشکر نمود و از بازرسین مربوط خواست به صورت مستمر بر کلیه کالاها و اجناس نظارت جدی داشته باشند.

نظر خود را بگذارید