فرماندار ساوجبلاغ با بیان اینکه ملت انقلابی ایران از ۴۰ سال پیش تاکنون با تحریم های اعمالی کاخ سفید مواجه هستند، گفت: تحریم های آمریکایی بر اقتدار ایران اسلامی می افزاید.

به گزارش روزنامه البرز فردا به نقل از خبرنگار ایرنا،راهپیمایی روز ۱۳ آبان در شهرستان ساوجبلاغ با حضور پر شور مردم برگزار و مردم ولایت مدار این شهرستان بار دیگر با حضور حداکثری خود دشمن را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام گذاشتند.

فرماندار ساوجبلاغ ضمن تشکر از حضور پرشور راهپیمایان مراسم ۱۳ آبان گفت: مردم با حضور خود در این مراسم بار دیگر با آرمانهای شهدا و مقام معظم رهبری پیمان بستند.

ابوالقاسم پالیزگیر با اشاره به حوادث سرنوشت ساز در ۱۳ آبان و جنایات آمریکا گفت: آمریکا در طول تاریخ انقلاب اسلامی همیشه توطئه های مختلفی علیه ملت ایران در دستور کار خود قرار داده است و تاکنون در عملی سازی توطئه ها ناکام مانده است.

وی گفت: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی آمریکا هیچ گاه از کینه توزی علیه ایران دست برنداشته است و امروز هم ترامپ تحریم های جدید علیه ایران را اعلام کرده و فشار را بر ملت های مختلف خصوصاً مسلمانان افزایش می‌دهد.

فرماندار ساوجبلاغ گفت: آمریکا دشمن اصلی بشریت است و با جنایاتی که در جهان انجام داده این را به اثبات رسانده است.

وی با بیان اینکه تحریم‌های آمریکا علیه ایران، اتفاق جدیدی نیست و ۴۰ سال است که آنها ما را تحریم کردند، افزود: تحریم زمینه‌ و بستری است برای رشد و پیشرفت ما، البته تحریم‌ها فشارهایی را بر مردم تحمیل می‌کند ولی قطعا این تحریم‌ها و فشارها موجب پیشرفت و ترقی خواهند شد.

پالیزگیر افزود: دشمنی آمریکا با ایران به دلیل پیشرفتهایی است که توسط دانشمندان ما حاصل شده و تلاش دارد با تفرقه افکنی و تحریم مردم را از انقلاب ناراضی کنند.

پالیزگیر گفت: این تحریم‌ها زمینه‌ای است که مردم و خصوصا جوانان ما به این فکر و اندیشه بیافتند که روی پای خودشان بایستند و ارتباط خود را با دشمن کمتر کنند، امروز مردم ایران به خیابان ها آمدند تا اعلام کنند، پای اعتقادات، ارزش ها و آرمان های خود ایستاده اند و به هیچ کشوری اجازه نخواهند داد تا در مسائل داخلی ایران دخالت کنند.

فرماندار ساوجبلاغ به دستاوردهای انقلاب در شهرستان ساوجبلاغ اشاره و تاکید کرد: در شرایط فعلی مسئولین دولت باید توجه بیشتری داشته باشد و دست به دست هم داده و به جای اختلاف و تخریب یکدیگر به فکر کشور و پیشرفت آن باشند.