مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: راهپیمایی دشمن شکن ١٣ آبان که امسال از اهمیتی بیش از گذشته برخوردار است با شرکت حداکثری اصحاب فرهنگ و هنر استان برگزار شد.

 

به گزارش روزنامه البرز فردا به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ناصر مقدم روز یکشنبه در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان گفت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دنیا به حقانیت این انقلاب پی برده است و ١٣ آبان مناسبت بسیار خوبی برای به چالش کشاندن هیمنه آمریکاست.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز خاطر نشان کرد: سیزدهم آبان یادآور رخدادهای فراموش نشدنی در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی است. تبعیدحضرت امام خمینی رحمه‌الله‌علیه به ترکیه در سال ١٣٤٣،کشتار وحشیانه دانش آموزان در اعتراض به دخالت‌های آمریکا به دست دژخیمان رژیم منحوس پهلوی در سال١٣٥٧و تسخیر لانه جاسوسی به همت دانشجویان پیرو خط امام در سال ١٣٥٨که هرکدام دلیلی مبرهنی است که این روز به عنوان«یوم الله»خوانده شود و بعد از گذشت سالیانی باز هم مردم با عزت و صلابت ایران بخواهند با زنده نگه داشتن این روز بر آرمان های همیشگی انقلاب پافشاری کنند.

 

مقدم افزود: امروز تربیت یافتگان مکتب اباعبدالله الحسین علیه السلام در سراسر عالم شعارهای مرگ بر آمریکا را نمادی بر عدم ظلم پذیری و عدم سازش با مستکبران و زورگویان جهان تلقی کرده و بر مبازره همه جانبه با استکبار جهانی تا محو کامل آنان اصرار می ورزند.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز افزود: امروز ملت های ستمدیده و زیرسلطه بیدار شده اند و با تأسی از انقلاب پیروزمندانه اسلامی ایران به خیزش عظیم براندازی نظام سلطه و به دست گرفتن سرنوشت خود همت گماشته‌اند و حکومت‌های حاکمان دست نشانده غربی را یکی پس از دیگری از اریکه قدرت به زیر می‌کشند. بی تردید رمز بقا و موفقیت نظام و انقلاب در مقاومت و ایستادگی در برابر رژیم سلطه، پایبندی به آرمان های اصیل اسلام و تبعیت از ولایت فقیه و پیروی از رهنمود های حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی)است.