روتیتر: رئیس اتاق بازرگانی البرز
تیتر: حاکمیت سیستم بر سلیقه تا زمانی ست که دولت الکترونیک پیاده نشو
لید: رییس اتاق بازرگانی البرز بیان کرد: تا زمانیکه دولت الکترونیک به معنای واقعی پیاده نشود حاکمیت سیستم بر سلیقه ای هم وجود دارد.
به گزارش البرز فردا رحیم بنا مولایی صبح امروز در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که در سالن شهدای دولت برگزار شد، با اشاره مشکلات اقتصادی و عبور از تهدیدات آمریکا گفت: تقاضای همبستگی و تعامل فی مابین دولت و بخش خصوصی داریم؛ تا بدینوسیله تهدیدات دشمنان را به فرصت تبدیل کرده در جهت رشد و توسعه و حل مشکل معیشتی مردم را با تعامل و همفکری از سر راه برداریم.
وی با بیان اینکه خواسته بخش خصوصی این است که  که حاکمیت سیستم بر سلیقه حل شود گفت: یکی از مشکلاتی که از سال ۸۰ راس برنامه های دولت است متاسفانه جزیره ای برخورد کردن است و می بایست پنجره واحد بوجود بیاوریم.
رییس اتاق بازرگانی تاکید کرد: مشکل اساسی که حاکمیت سیستم بر سلیقه است هنوز مرتفع نشده است و تا زمانیکه دولت الکترونیک به معنی واقعی پیاده نشود و It  به قوت اجرا نشود ما این مشکلات را داریم.
وی با بیان اینکه در جهت حل مشکلات اصناف  ومردم باید  ایجاد پنجره واحدی بوجود بیاوریم  افزود: با این عملکرد مشکلات مجوز و اتلاف وقت مردم مرتفع می شود.
بنا مولایی عنوان کرد: متاسفانه قرار بود مالیات بر ارزش افزوده که از اهمیت ویژه ای برخوردار است توسط نمایندگان مجلس پیگیری شود.
وی با اشاره به این مطلب که وعده ها و قول های نمایندگان مجلس هنوز در بحث مالیات بر ارزش افزوده عملی نشده است خاطر نشان کرد: از نمایندگان مردم در مجلس اسلامی خواستاریم تا پیگیری های لازم را عملی و وعده هایشان به نتیجه برسد.