دادستان عمومی و انقلاب کرج گفت: پایش مدیریت شهری کرج توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) با دستگیری ۱۳ نفر از کارکنان شهرداری کرج همراه شد و تخلفاتی مانند خرید و فروش پست و اخذ رشوه در این پایش بدست آمد.

 

حاجی رضا شاکرمی گفت: متاسفانه شرایط فعلی مجموعه مدیریت شهری کرج بلاتکلیف مانده و به نظر می‌رسد کم‌کاری و قصور از سوی اعضای شورای شهر است.

 

وی افزود: در این میان سربازان گمنام امام زمان (عج) اقدام به پایش و بررسی اقدامات مجموعه مدیریت شهری کرج کردند و گزارش کاملی از تخلفات کارکنان شهرداری کرج به دستگاه قضایی ارجاع داده شد.

 

دادستان عمومی و انقلاب کرج در ادامه بیان کرد: طبق لیست و مدارک ارسال شده، ۱۳ نفر از کارکنان شهرداری که به کار دلالی و کارچاق‌کنی مشغول بودند شناسایی و دستگیر شدند.

 

شاکرمی همچنین اظهار کرد: ادامه نابسامانی نبود شهردار در کرج، موجب ادامه و گسترش تخلفات در این مجموعه خواهد شد و از این رو بهتر است هرچه سریعتر شهردار کرج معرفی و این اوضاع ساماندهی شود.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: اخذ رشوه در حوزه ساخت و ساز، خرید و فروش پست‌های مدیریتی و اعمال نفوذ بر خلاف قوانین از جمله تخلفات این ۱۳ نفر است که پرونده های آنان در دست بررسی بیشتر است.