چهارشنبه : ۲۳ آبان ۱۳۹۷

خانه» اخبار» فرهنگی » فرماندار ساوجبلاغ : قدردان تلاش اداره تبلیغات اسلامی هستیم
تاریخ انتشار یکشنبه ۳ تیر ۹۷ - ۱۹:۵۷

فرماندار ساوجبلاغ : قدردان تلاش اداره تبلیغات اسلامی هستیم

 

 

فرماندار ساوجبلاغ سازمان تبلیغات اسلامی را از برکات نظام اسلامی دانست و گفت: این سازمان از جمله نهادهایی است که با آینده نگری های حضرت امام (ره) در راستای ترویج فرهنگ دینی ایجاد شد.

 

به گزارش روزنامه البرز فردا، به نقل از روابط عمومی فرمانداری ساوجبلاغ ابوالقاسم پالیز گیر در دیدار با رییس اداره تبلیغات اسلامی ساوجبلاغ، ضمن تبریک سالروز تاسیس این نهاد افزود: سازمان تبلیغات اسلامی از جمله نهادهایی است که با هدف اعتلای فرهنگ غنی اسلام و تبلور حیات معنوی و تعیین و ترویج شاخص های اعتقادی، ایجاد شده است.

 

وی با اشاره به فعالیت های سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: وجود این سازمان پربرکت فرهنگی یکی از ضروریات نظام اسلامی است که وجود آن نقش مهمی در ترویج و اشاعه معارف و فرهنگی دینی در جامعه ایفا کرده است.

 

وی ضمن قدردانی از تلاشهای مدیرکل و مجموعه مدیران اداره کل تبلیغات اسلامی استان البرز، انجام این رسالت خطیر فرهنگی در جامعه را یکی از نعمت ها ی بزرگ الهی دانست و گفت: امروز هدایت افکار عمومی در راستای ترویج فرهنگ دینی و شاخصه های اعتقادی از مسئولیت هایی سنگینی است که بر دوش این نهاد به عنوان یکی از مهمترین دستگاه‌های متولی امور دینی و فرهنگی کشور قرار داده شده است. پالیز گیر اظهار امیدواری کرد که همه سازمانها و نهادها بتوانند با پرهیز از تقسیم بندی های اجتماعی و سیاسی و با فعالیت در چارچوب اهداف تعین شده برای جامعه هدف تاثیرگذار باشند.

 

وی در ادامه ضمن اعلام آمادگی فرمانداری ساوجبلاغ در راستای حمایت از اهداف این اداره گفت: فرمانداری در راستای استقرار روحانی در روستاها، کمک به تامین خانه عالم از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

 

وی فزود: علاوه بر ساخت خانه عالم، به دهیاری ها ابلاغ شده است تا در جهت رفع مشکلات مساجد روستایی و بهسازی سرویس های بهداشتی آن نیز اقدام کنند.

 

وی با تاکید بر استقرار روحانی در روستاها اظهار داشت: حضور روحانیت در روستاها و ارتباط نزدیک روحانیون و مبلغین دینی با مردم و توجه دادن آنان به مسائل دینی و ارزشهای اسلامی می تواند در راستای آگاهی بخشی به جامعه بسیار تأثیرگذار باشد.

نظر خود را بگذارید