چهارشنبه : ۲۳ آبان ۱۳۹۷

خانه» اخبار» مدیریت شهری » دشت گرد: از طرح ها و لوایح مربوط به جوانان حمایت می کنیم
تاریخ انتشار شنبه ۲ تیر ۹۷ - ۱۸:۴۹

دشت گرد: از طرح ها و لوایح مربوط به جوانان حمایت می کنیم

 

 

 

رییس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: جوانان از اولویت های شورا در دوره پنجم هستند.

 

سارا دشت گرد با اشاره به نقش موثر جوانان در آینده شهر اظهار کرد: در یازده ماه سپری شده از عمر شورایِ پنجم تمام طرح ها و لوایحی که مربوط به جوانان بوده همواره مورد حمایت بوده و تلاش می کنیم این فرآیند تا پایان دوره نیز این ادامه داشته باشد.

 

 

 

وی با اشاره به این که جوانان جزو اولویت های شورای پنجم قرار دارد؛ تاکید کرد: طرحی نبوده که درباره جوانان بوده باشد و با مخالفت اعضا روبرو شده باشد.

 

 

 

رییس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج؛ افزود: البته در کنار موضوعِ جوانان بر روی مقوله ورزش نیز بسیار حساس هستیم و اعضا به جد تلاش کرده اند به همان اندازه نیز به ورزش توجه داشته باشند.

 

رییس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به طرح پاکداشت طبیعت و لزوم توجه به منابع طبیعی؛ گفت: منابع طبیعی ثروت ملی است و یکی از چیزهایی که باید برای نسل آینده حفظ کنیم محیط زیست است و بسیار خوشحالم که ۹۰ درصد شرکت کنندگان در این طرح نیز جوان بودند.

 

 

 

دشت گرد با اشاره به این که یکی از مسولیت های اخلاقی و انسانی ما کمک به حفظ طبیعتِ زیبا است؛ یادآور شد: حداقل کاری که می توانیم انجام دهیم جلوگیری از ریختن زباله در طبیعت و مخدوش کردن چهره آن است.

 

 

 

وی تاکید کرد: اگر در طرح های زیبایی نظیر طرح پاکداشت طبیعت حضور نمی یابیم حداقل کار و تلاشی که می توانیم انجام دهیم دور نیانداختنِ زباله ها است.

 

 

 

عضو شورای اسلامی شهر کرج به نقش شهرداری در طرح پاکداشت طبیعت نیز اشاره کرد و گفت: شهرداری کرج از دستگاه هایی بود که در این طرح نقش موثر داشت.

 

 

 

به گفته دشت گرد؛ شهرداری کرج ۱۸ ماشین مکانیزه در اختیار طرح پاکداشت طبیت قرار داده بود.

 

 

 

 

نظر خود را بگذارید