سه شنبه : ۲ بهمن ۱۳۹۷

خانه» اخبار اسلایدر» اخبار ویژه» سیاسی » شورا ترمز قطار نصیری را بکشد
تاریخ انتشار پنج شنبه ۱۱ آبان ۹۶ - ۱۴:۴۷

شورا ترمز قطار نصیری را بکشد

سوت قطار نیروهای غیر بومی شهرداری به صدا درآمد

شورا ترمز قطار نصیری را بکشد

 

شهردار کرج لایحه ای را تنظیم کرده و از اعضای شورای شهر درخواست نموده که تا با درخواست ماموریت ۵ تن از دوستان، همشهری و هم ولایتی هایش موافقت نماید.

این لایحه در حالی تنظیم شده است که بسیاری از اعضای شورای شهر با حضور نیروهای غیر بومی در شهرداری کرج مخالف اند.

اصغر نصیری در لایحه تنظیمی خود از شورا درخواست کرده که آقایان، م ع از استان مرکزی، م ک ، الف م ، ر ت و م م از استان تهران به شهرداری کرج مامور شوند.

لازم به توضیح است که در روزهای آینده نیز قرار است لایحه دو تن دیگر از نیروهایی غیر بومی که قرار است از تهران و مرکزی به کرج بیایند نیز در دستور کار شهردار کرج قرار داشته و به زودی این لایحه نیز به شورا ارسال می گردد.

 

گفتنی است پیش از ظهر پنج شنبه نیز محمد کریم شفیعی و کوثری به عنوان قائم مقام و معاون برنامه ریزی شهرداری کرج نیز که از تهران به کرج آورده شده اند، معارفه شدند.

به گفته دکتر نصیری شهرداری کرج ۱۳ هزار پرسنل دارد که از دیدگاه شهردار کرج هیچکدام در حد و اندازه قائم مقامی و معاونت برنامه ریزی نبوده اند.

همچنین گفته می شود افراد جدیدی که در لایحه شهردار کرج به شورا که با قید دو فوریت نیز ارسال شده است، قرار است در معاونت های شهرداری کرج قرار گیرند.

با توجه به اظهار نظر های اعضای شورای شهر کرج و همچنین دیدگاه بسیاری از اعضای شورای شهر در خصوص استفاده از نیروی های بومی، و با توجه به مخالفت رییس شورای اسلامی شهر کرج با پذیرفتن ماموریت مدیران و استقرار مدیران غیر بومی، شهردار کرج در مصوبه گرفتن از شورا با چالش جدی مواجه شود.

پیش از این نیز مدیر کل دفتر شهرداری کرج نیز در نامه ای به معاونت مالی اقتصادی شهرداری کرج درخواست لیست چند نفره ای را برای استخدام در شرکت آب و خاک هستی که یکی از پیمانکاران تامین نیروی شهرداری کرج بود صادر کرده بود.

روزنامه البرز فردا در آینده در این خصوص گزارش  هایی را منتشر خواهد نمود.

 

نظر خود را بگذارید