سه شنبه : ۲ بهمن ۱۳۹۷

خانه» اخبار» اخبار اسلایدر» اخبار برگزیده» اخبار ویژه» فرهنگی » همراهی بسیج و رسانه همواره باعث رشد و تعالی است
تاریخ انتشار جمعه ۲۰ مرداد ۹۶ - ۱۳:۲۷

همراهی بسیج و رسانه همواره باعث رشد و تعالی است

 

زهرا کورانی مدیر کانون بسیج رسانه محمدشهر

همراهی بسیج و رسانه همواره باعث رشد و تعالی است

منتخبین محمدشهر، شهرداری جسور انتخاب کنند

 

همراهی بسیج و رسانه در هر کجا که بوده است همواره باعث رشد و تعالی یک جامعه هدف بوده است.

به گزارش خبرنگار البرز فردا زهرا کورانی مدیر مسئول روزنامه البرز فردا و مدیر کانون بسیج رسانه محمدشهر، ماهدشت در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته محمدشهر ضمن بر شمردن ویژگیهای یک خبرنگار بسیجی اظهار داشت: بسیج و رسانه هر دو با ویزه گی های  منحصر به فردی که دارند می توانند نقش موثر و ماندگاری در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته باشند.

 

وی ادادمه داد:  دنیای امروز دنیای اطلاعات است دنیای تبادل اطلاعات است. در این دنیا ثروتمند ترین افراد کسانی هستند که اطلاعات را بیشتری داشته باشد.

وی افزود: اطلاعات و داده های اطلاعاتی به واقع به دهکده جهانی تبدیل کرده است.

زهرا کورانی مدیر کانون بسیج رسانه محمدشهر، در ادامه به آسیب های دنیای اطلاعات هم اشاره کرده و اظهار داشت: هر چند که دنیای اطلاعات ویژه گی هاو مزایای بسیاری دارد اما در عین حال این باید مراقب باشیم که ارزشها در دنیای کنونی اطلاعات از بین نرود و بتوانیم به نحو احسن استفاده نماییم.

مدیر مسئول روزنامه البرز فردا در ادامه با اشاره به ویژه گی های مشترک بسیج و یک خبرنگار اظهار داشت: هر کجا بسیجی حضور داشته است، عامل توسعه است چرا که یک بسیجی با شجاعت و جسارت خود سعی دارد تا با مشکلات مبارزه کند و آنها را از بین ببرد در عین حال یک هرکجا که یک خبرنگار حضور داشته باشد پیشرفت آن جامعه وجود خواهد داشت چرا که خبرنگار با انتشار مطالب و اطلاع رسانی دقیق و صحیح و به موقع عامل رشد آن جامعه خواهد بود

زهرا کورانی ادامه اداد: هر گاه  این دو بازوی ارزشمند گره و پیوند بخوردند یقینا آنچه بیرون خواهد آمد صداقت،  شجاعت و پیروزی  موفقیت است که که آینده یک جامعه را روشن و امیدوار خواهد نمود.

وی ادامه داد: از این رو با هماهنگی ها و برنامه ریزی های صورت گرفته سازمان بسیج رسانه در استان تشکیل و از این رو توانست در مدتی که فعالیت خود را آغاز نموده ثمر بخش ترین فعالیت های را در استان داشته باشد.

مدیر کانون بسیج رسانه محمدشهر در ادامه اظهار داشت: بسیج رسانه محمدشهر نیز با این هدف و از اسفند ماه سال گذشته فعالیت خود را در محمدشهر و ماهدشت آغاز نموده است.

وی ادامه داد: این کانون با هدف ارتقای سطح اطلاع رسانی و توجه به تربیت خبرنگار در تراز انقلاب اسلامی تشکیل و تلاش دارد تا در این راستا گام ها و اقداماتی را بردارد که نیازمند همراهی و همکاری عزیزان در محمدشهر خواهیم بود.

وی ادامه داد: این  کانون آمادگی تربیت و پرورش استعداد رسانه های خبری در محمدشهر و ماهدشت را دارد.

زهرا کورانی مدیر مسئول روزنامه البرز فردا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و اظهار داشت: ۱۲ شهریور ماه آغاز فعالیت پنجمین دوره شورای اسلامی محمدشهر است. مهمترین اقدامی که شورای پنجم در پیش روی خود دارد که سرونوشت این شهر را برای چهار سال به دنبال دارد، انتخاب شهردار است.

وی ادامه داد: انتخاب شهرداری برای شهری که استعداد های فراوانی در همه زمینه ها دارد، انتخابی سخت و دشوار است.

کورانی ادامه داد: این انتخاب می تواند نقشی تعیین کننده در آینده و توسعه این شهر داشته باشد چرا که می تواند منجر به پیشرفت و یا پسرفت این شهر شود.

مدیر مسئول روزنامه البرز فردا اظهار داشت: از این رو منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی محمدشهر، کار سخت و دشواری پیش روی خواهد داشت.

وی افزود: توصیه من به منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی محمدشهر این است که در انتخاب خود دقت داشته باشند و فردی را انتخاب نمایند   که شجاع، جسور و جوانی که انگیزه برای فعالیت بیشتر در شهر داشته باشد شهردار آینده این شهر باید قامت این شهر را بلند تر کند.

زهرا کورانی ادامه داد: شهردار آینده محمدشهر، علاوه بر  شادابی جوانی باید تجربه لازم برای مدیریت این شهر را داشته باشد، فردی که سابقه فعالیتی اش در گذشته نشان داده است که علاوه بر سلامت نفس، توانسته مدیریت موفقی نیز داشته باشد.

مدیر مسئول روزنامه البرز فردا ادامه داد: همه باید به اعضای شورای شهر کمک کنیم تا بتوانند انتخابی صحیح و قابل اعتماد داشته باشند.

وی در در پایان اظهار داشت: شهری که استعدادهای فراوان دارد باید شهرداری داشته باشد که بتواند مشکلات این شهر را مرتفع نمایند ما باید اکنون امانتدار خوبی باید باشیم که این شهر را به آیندگان برسانیم .

 

 

 

 

نظر خود را بگذارید